Tým Vibe35

ZUZANA VAŠÍČKOVÁ

Power Plate Master trenér / fitness trenér / majitelka Vibe35

Power Plate jsem poznala před 15 lety a hned jsem věděla, že se stane moji vášní. Už od dětství byl můj sen vést lidi k pohybu a zdravému životnímu stylu. Power Plate mi několikrát ukázal jak je důležitý pro moje tělo. Po 2 porodech, operacích, zranění. Vždy mě rychle navrátil do kondice a pomohl mi být šťastnou ve svém těle. Tyto zkušenosti a poznatky chci předávat dál nejen jako distributor Power Plate za Česko a Slovensko, ale především klientům VIBE 35.

SABINA GROSSOVÁ

Power Plate trenér / fitness trenér

Dlouho jsem se sportu vyhýbala velkým obloukem. Ve 22 letech se to kvůli pár kilům navíc a touze po dokonalé postavě otočilo a sport se stal každodenní rutinou. Když jsem poprvé vyzkoušela Power Plate, byla to láska nejen na první pohled, ale na celý život a hlavně konečně něco, co mi pomohlo k vysněným výsledkům. Proto ráda předávám svoje zkušenosti našim klientkám na lekcích. Pokud chceš taky něco změnit, stačí se jen zvednout a dojít, se zbytkem Ti pomůžeme my ve Vibe 35.

HANA KREJČÍ

Power Plate trenér

Sport mě provází celý můj život. Od gymnastiky v dětství, přes běhání za syny po hřišti, až po cvičení na Power Plate. PP se stal skvělým pomocníkem v celé naší rodině, ať už jako doplněk ke sportu nebo k udržení postavy po porodu. Stát se Power Plate trenérem pro mě byla obrovská výzva a já mám výzvy ráda. ❤️

LUCIE HYNKOVÁ

Power Plate trenér/ instruktor jógy

Sportu se věnuji od mala. Poprvé jsem se s ním setkala už ve školce, kdy jsem začala navštěvovat hodiny baletu. Během života jsem zkusila různé sporty, od kalisteniky, fitness, přespolního běhu k pilates, józe a následně i Power Plate. Na Power Platu miluji jeho efektivitu a různorodost. Dá se skvěle využít k silovému tréninku, který mi pomohl v přípravě na Spartan race nebo k protahování a regeneraci celého těla. Čím déle se Power platu věnuji, tak vnímám, jakým pomocníkem je. Nehledě na to, že skvěle šetří čas.

TOMÁŠ ZLOCH

Power Plate trenér

Jmenuji se Tom a rád bych Vám pomohl na cestě k bezbolestnému a odolnému tělu. Sportu se věnuji již od raného dětství a provází mě tak celým dosavadním životem a věřím, že i nadále dlouhou dobu bude. Naším cílem je, abyste se cítili dobře a byli jste spokojení ve vlastním těle. Proto se budu snažit probudit ve Vás pohybovou všestrannost, která Vám pomůže překonat každodenní pohybové problémy.

ELIŠKA SVOBODOVÁ

Power Plate trenér

Power plate jsem poznala úplně náhodou a to díky mému příteli, který je také trenérem. Jelikož jsem aktivní sportovec, bylo to pro mě něco, co jsem musela vyzkoušet. Po první lekci, jsem si tenhle nový způsob cvičení oblíbila, a tak se stalo pro mě už “nudné” cvičení břicha najednou zábavné. Ze své zkušenosti můžu říct, že Power Plate je skvělý jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.

STUDIO VIBRATION FITNESS BRNO