Vibe 35 Lekce

Trénink max. 30 minut denně

VIBE 35 VIBRATION FITNESS

Lekce Vibe 35

Na Power Plate můžeš trénovat každý den maximálně 30 minut

Na lekci se přihlaš v našem rezervačním systému. Pokud jdeš na lekci poprvé, budeš se potřebovat zaregistrovat zde. Máš-li s rezervací komplikace nebo jakýkoliv dotaz, neváhej se na nás obrátit na telefonní číslo 603 258 232 (Zuzka).


Lekce probíhají od pondělí do pátku v dopoledních (7:15 - 10:30) i odpoledních (15:00 - 18:30) hodinách a také v neděli (17:00 - 18:15), všechny lekce jsou uvedeny v našem rezervačním systému. Každá lekce je vždy vedena certifikovaným Power Plate trenérem. Jméno trenéra, který vede lekci najdeš v rezervačním systému. Pokud jdeš poprvé, přijď o 10 minut dříve, aby jsme ti mohli vše vysvětlit.

Na cvičení potřebuješ pohodlné sportovní oblečení. Lze cvičit naboso (v ponožkách) nebo v teniskách. Ručník a vodu máš k dispozici ve studiu.


Každá Power Plate lekce je vždy vedena certifikovaným Power Plate trenérem. Pokud jdeš poprvé, přijď o 10 minut dříve, aby jsme ti mohli vše vysvětlit. Od pondělí do pátku cvičíme v dopoledních blocích (7:15 - 10:30 h) a odpoledních blocích (15:00 -18:30 h) a v neděli od 17:15 - 18:30 h. Jméno trenéra, který vede lekci najdeš v rezervačním systému.


Všechny lekce Power Plate jsou pro začátečníky i pokročilé a nemají předem daný druh lekce. I když je lekce skupinová maximálně 8 lidí, přistupujeme ke každému klientovi individuálně podle jeho fyzické kondice a momentálního zdravotního stavu (např. bolesti beder, ochablé pánevní dno, po zranění, po nemoci). Lze si domluvit individuální Power Plate lekci trenér - klient, které probíhají v pauze od 12:00 - 15:00 h a objednat si ji můžeš na telefonním čísle 603 258 232 (Zuzka).

Power Plate lekce zaměřujeme na:

HUBNUTÍ

Lekce ve svižnějším tempu, více cardia, doplněno o posilování. Zaměření na problémové partie.

ZPEVNĚNÍ PROBLÉMOVÝCH PARTIÍ

Při těchto lekcích se zaměřujeme na břicho, hýždě, nohy, ruce a také záda. K dosažení efektivnějších výsledků zapojujeme ke cvičení různé pomůcky a závaží.

ZVÝŠENÍ KONDICE

Postupné zvyšování úrovně lekcí našich klientů vede ke zlepšování výsledků a celkové kondice.

ZRYCHLENÍ LYMFATICKÉHO SYSTÉMU

Aktivace lymfatického systému pomocí speciálních cviků. Úleva od pocitu těžkých nohou, od otoků horních a dolních končetin. Zlepšení celkového fungování lymfatického systému.

ODSTRANĚNÍ BOLESTI ZAD PŘI SEDAVÉM ZAMĚSTNÁNÍ

Karpální tunely a ztuhlost, nedostatečné prokrvování končetin.

ZPEVNĚNÍ PÁNEVNÍHO DNA

Problémy pánevního dna řeší ženy v každém věku, proto do našich lekcí zapojujeme cviky, které nám pomáhají k jeho posílení.

ZPEVNĚNÍ KOLENNÍCH VAZŮ

V průběhu cvičení zapojíme malé skupiny svalů, které při běžném nejsem schopni procvičit. Díky tomu dochází k posílené a zpevnění právě těch vazů, kterých potřebujeme.

ODSTRANĚNÍ CELULITIDY

Díky zvýšené cirkulaci krve se zlepšuje kvalita pokožky a redukuje celulitida.

V rezervačním systému si najděte termín lekce, která vám nejvíce vyhovuje.
Ceny lekcí naleznete v ceníku. Ve studiu lze platit hotově nebo můžeš provést platbu na místě přes QR kód.

Těšíme se na tebe. Tým Vibe 35.

STUDIO VIBRATION FITNESS BRNO

Rezervační systém