Vibe 35 Ceník

Ceny lekcí Vibe 35 a produktů Power Plate

NOVÁ TECHNIKA FITNESS

Ceník Vibe35

V našem studiu Vibe 35 nabízíme lekce na vibračních plošinách Power Plate. Současně nabízíme zákazníkům přímý prodej přístrojů a doplňků značky Power Plate, kterou zastupujeme pro ČR a SK jako výhradní distributor.

K objednávání vstupného na lekce, rezervaci termínů lekcí a k online placení požíváme externím rezervační systém booking.reservanto.cz

Pro nákup přístrojů Power Plate a dalšího vybavení pohodlné pro cvičení máme pro Vás připravený nový online obchod shop-powerplate.cz

JEDNORÁZOVÝ VSTUP

300 Kč

Jednorázové individuální vstupné na jednu libovolnou skupinovou lekci o délce 35 minut cvičení.

REZERVOVAT / ZAKOUPIT >

PERMANENTKA 10 VSTUPŮ

2.500 Kč

Vstupné na deset skupinových lekcí. Každá lekce o v délce 35 minut cvičení. Platnost permanentky 60 dní po zakoupení, do vyčerpání.

REZERVOVAT / ZAKOUPIT >

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK

790 Kč

Váš osobní individuální trénink 35 minut s certifikovaným trenérem Power Plate. K dispozici voda a káva zdarma.

REZERVOVAT / ZAKOUPIT >

TÝDENNÍ ČLENSTVÍ

990 Kč

Týdenní neomezený vstup na skupinové lekce od pondělí do pátek (o víkendech a o svátcích je zavřeno). K dispozici voda a káva zdarma.

REZERVOVAT / ZAKOUPIT >

1 MĚSÍČNÍ ČLENSTVÍ

3.200 Kč

Měsíční neomezený vstup na skupinové lekce od pondělí do pátek (o víkendech a o svátcích je zavřeno). K dispozici voda a káva zdarma.

REZERVOVAT / ZAKOUPIT >

3 MĚSÍČNÍ ČLENSTVÍ

9.200 Kč

Čtvrtletní neomezený vstup na skupinové lekce od pondělí do pátek (o víkendech a o svátcích je zavřeno). K dispozici voda a káva zdarma.

REZERVOVAT / ZAKOUPIT >

Ceny jsou koncipované především pro vaše pravidelné návštěvy tak, aby jste si mohli stanovit vlastní tréninkový plán po vaší formy cvičení a vašeho času.

Doporučujeme si v rezervačním systému najít lekci, která Vám nejvíce vyhovuje.

NOVÁ TECHNIKA PRO FITNESS

Ceník Power Plate

Jsme současně přímým a výhradním distributor značky Power Plate z USA pro ČR a SK jako výhradní distributor. Originální přístroje Power Plate si u nás můžete zakoupit nebo pronajmout. Vám tak tyto přístroje a doplňky z USA nabídnout za nejlepší cenu, s nejvýhodnějším servisem a finacováním. Jak pro domácí užívání, či pro podnikatele.

Větší výkon, výrazné výsledky, rychlejší regenerace Power Plate je moderní technologie vibračního cvičení vhodná nejen pro trénink, ale také k rehabilitaci a odpočinku. Potřebujete pomoct s výběrem Power Plate? Individuální spolupráce s klientem u nás začíná již při výběru správného modelu Power Plate. Naším cílem je maximálně uspokojit Vaše očekávání a proto klademe velký důraz na vzájemnou komunikaci již od počátku.

Pro nákup přístrojů Power Plate a dalšího vybavení pohodlné pro cvičení máme pro Vás připravený nový online obchod shop-powerplate.cz

’’ Cvičení na Power Plate je novou metodu péče o zdraví jednotlivců v každém věku, všech úrovní fyzické zdatnosti a životního stylu.

Objednávky na tel. 603 258 232

STUDIO VIBRATION FITNESS BRNO