Vibe 35

Ceník

Ceny lekcí Vibe 35
a produktů Power Plate

Nová technika Fitness

Ceník Vibe35

V našem studiu nabízíme 6 typů lekcí vibračního tréninku Vibe 35. Současně nabízíme zákazníkům přímý prodej přístrojů a doplňků značky Power Plate, kterou zastupujeme pro ČR a SK jako výhradní distributor.

Jednorázový vstup

300 Kč

Jednorázové individuální vstupné na jednu libovolnou skupinovou lekci o délce 35 minut cvičení.

Permanentka 10 vstupů

2.500 Kč

Vstupné na deset skupinových lekcí. Každá lekce o v délce 35 minut cvičení. Platnost permanentky 60 dní po zakoupení, do vyčerpání.

Individuální trénink

790 Kč

Váš osobní individuální trénink 35 minut s certifikovaným trenérem Power Plate. K dispozici voda a káva zdarma.

Týdenní členství

990 Kč

Týdenní neomezený vstup na skupinové lekce od pondělí do pátek (o víkendech a o svátcích je zavřeno). K dispozici voda a káva zdarma.

1 Měsíční členství

3.200 Kč

Měsíční neomezený vstup na skupinové lekce od pondělí do pátek (o víkendech a o svátcích je zavřeno). K dispozici voda a káva zdarma.

3 Měsíční členství

9.200 Kč

Čtvrtletní neomezený vstup na skupinové lekce od pondělí do pátek (o víkendech a o svátcích je zavřeno). K dispozici voda a káva zdarma.

Nová technika pro Fitness

Ceník Power Plate

Jsme současně přímým a výhradním distributor značky Power Plate z USA pro ČR a SK jako výhradní distributor. Originální přístroje Power Plate si u nás můžete zakoupit nebo pronajmout. Vám tak tyto přístroje a doplňky z USA nabídnout za nejlepší cenu, s nejvýhodnějším servisem a finacováním. Jak pro domácí užívání, či pro podnikatele.

’’
Cvičení na Power Plate je novou metodu péče
o zdraví jednotlivců v každém věku, všech úrovní fyzické zdatnosti a životního stylu.

Studio Vibration Fitness Brno